Czech Republic

The results of football matches, 23 september 2017

23 September 2017
calendar
Division 2
11:15FK Pardubice3 - 1
3 - 1
Finished
ZizkovFinished[2-0]
19:00Vitkovice2 - 3
2 - 3
Finished
TrinecFinished[1-1]
19:00Opava (Cze)3 - 1
3 - 1
Finished
VlasimFinished[0-1]
Division A
11:30Brezova2 - 1
2 - 1
Finished
Aritma PragueFinished[0-0]
11:30Cesky Krumlov3 - 1
3 - 1
Finished
ZCE PlzenFinished[1-0]
16:00Marianske Lazne1 - 0
1 - 0
Finished
SK JankovFinished[0-0]
17:30Malse Roudne1 - 1 (4-2)
1 - 1 (4-2)
Finished
DoubravkaFinished[0-0]
17:30Horovicko2 - 3
2 - 3
Finished
Rako RakovnikFinished[0-1]
17:30Sobeslav4 - 1
4 - 1
Finished
PresticeFinished[1-0]
17:30Dobris3 - 4
3 - 4
Finished
KlatovyFinished[2-3]
Division B
11:15Kladno0 - 3
0 - 3
Finished
NeratoviceFinished[0-1]
11:15Motorlet Prague2 - 1
2 - 1
Finished
Chomutov (Cze)Finished[0-1]
17:30Cesky Brod3 - 0
3 - 0
Finished
Novy BorFinished[1-0]
17:30Sous2 - 3
2 - 3
Finished
UvalyFinished[1-1]
17:30Velvary2 - 0
2 - 0
Finished
HrobceFinished[0-0]
Division C
11:15Mseno0 - 3
0 - 3
Finished
ChrastavaFinished[0-1]
11:15Brandys n. Labem5 - 1
5 - 1
Finished
Dvur KraloveFinished[0-0]
17:00FK Pardubice5 - 0
5 - 0
Finished
LetohradFinished[3-0]
17:30Zivanice4 - 2
4 - 2
Finished
VykanFinished[3-2]
17:30Trutnov3 - 7
3 - 7
Finished
Admira PragueFinished[0-5]
17:30Kratonohy2 - 1
2 - 1
Finished
Vysoké MýtoFinished[2-0]
Division D
16:30Breclav2 - 0
2 - 0
Finished
ZdirecFinished[1-0]
16:30Bzenec2 - 1
2 - 1
Finished
RosiceFinished[2-1]
16:30Zdar na Sazavou6 - 0
6 - 0
Finished
StraniFinished[2-0]
Division E
16:30Hranice1 - 2
1 - 2
Finished
BohuminFinished
Msfl
11:15Vltavin3 - 0
3 - 0
Finished
Kraluv Dvur (Cze)Finished[2-0]
11:15Vysehrad0 - 2
0 - 2
Finished
Chrudim (Cze)Finished[0-0]
11:30Otrokovice3 - 3
3 - 3
Finished
VyskovFinished[2-2]
11:30Benesov0 - 1
0 - 1
Finished
ZapyFinished[0-1]
15:30HFK Olomouc (Cze)1 - 7
1 - 7
Finished
LisenFinished[1-2]
16:00Dobrovice0 - 0 (3-2)
0 - 0 (3-2)
Finished
PrevysovFinished[0-0]
16:30Rymarov2 - 1
2 - 1
Finished
MohelniceFinished[2-0]
16:30Hlucin (Cze)1 - 2
1 - 2
Finished
Uhersky BrodFinished[1-0]
17:30Jirny (Cze)1 - 3
1 - 3
Finished
NymburkFinished[0-2]
19:00Kromeriz1 - 3
1 - 3
Finished
HodoninFinished[0-2]
U19 League
12:00Bohemians 1905 U191 - 2
1 - 2
Finished
Pribram U19Finished[1-0]
12:00Plzen U191 - 2
1 - 2
Finished
Slavia Prague U19Finished[0-1]
12:45Opava U190 - 0
0 - 0
Postponed
Hradec Kralove U19Postponed
13:00Sigma Olomouc U192 - 0
2 - 0
Finished
Teplice U19Finished[1-0]
13:30Zlin U193 - 3 (1-0)
3 - 3 (1-0)
Finished
Sparta Prague U19Finished[2-2]
14:00Ceske Budejovice U192 - 0
2 - 0
Finished
Mlada Boleslav U19Finished[1-0]
Synot Liga
18:00Zlin1 - 1
1 - 1
Finished
Slavia PragueFinished[0-0]
18:00Bohemians 19050 - 1
0 - 1
Finished
JablonecFinished[0-0]
18:00Sigma Olomouc3 - 0
3 - 0
Finished
Dukla PragueFinished[2-0]
19:00Mlada Boleslav0 - 2
0 - 2
Finished
PlzenFinished[0-2]