Czech Republic

The results of football matches, 16 september 2017

16 September 2017
calendar
Division 2
11:15FK Pardubice0 - 1
0 - 1
Finished
ZnojmoFinished[0-0]
11:15Trinec3 - 3
3 - 3
Finished
Opava (Cze)Finished[1-1]
17:30Mas Taborsko2 - 1
2 - 1
Finished
Usti nad LabemFinished[0-1]
17:30Pribram1 - 3
1 - 3
Finished
Olympia PrahaFinished[0-1]
17:30Varnsdorf1 - 1
1 - 1
Finished
Hradec KraloveFinished[0-0]
Division A
11:15Aritma Prague2 - 1
2 - 1
Finished
DobrisFinished[1-1]
11:15ZCE Plzen0 - 3
0 - 3
Finished
SobeslavFinished[0-2]
11:15Prestice3 - 2
3 - 2
Finished
BrezovaFinished[1-1]
17:30Doubravka2 - 1
2 - 1
Finished
Cesky KrumlovFinished[1-1]
Division B
11:15Hrobce1 - 2
1 - 2
Finished
LounyFinished[1-2]
11:15Neratovice4 - 0
4 - 0
Finished
Motorlet PragueFinished[1-0]
11:15Tatran Rakovnik0 - 2
0 - 2
Finished
Sokol HostounFinished[0-1]
17:30Uvaly2 - 1
2 - 1
Finished
Meteor PragueFinished[0-0]
17:30SS Ostra3 - 2
3 - 2
Finished
Cesky BrodFinished[0-1]
17:30Ceska Lipa0 - 1
0 - 1
Finished
VelvaryFinished[0-0]
17:30Novy Bor1 - 1 (3-5)
1 - 1 (3-5)
Finished
KladnoFinished[1-1]
Division C
11:15Vykan3 - 3 (6-5)
3 - 3 (6-5)
Finished
KratonohyFinished[1-1]
11:15Zbuzany7 - 1
7 - 1
Finished
Brandys n. LabemFinished[2-1]
17:30Letohrad2 - 1
2 - 1
Finished
Caslav (Cze)Finished[1-1]
17:30Vysoké Mýto1 - 2
1 - 2
Finished
FK PardubiceFinished[0-0]
17:30Chrastava3 - 3 (5-4)
3 - 3 (5-4)
Finished
Pencin-TurnovFinished[2-2]
Division D
16:30Havlickuv Brod0 - 2
0 - 2
Finished
VrchovinaFinished[0-2]
16:30Strani1 - 1
1 - 1
Finished
BreclavFinished[1-1]
16:30Zdar na Sazavou1 - 0
1 - 0
Finished
SumperkFinished[0-0]
Division E
16:30Hranice0 - 3
0 - 3
Finished
FrydlantFinished[0-1]
16:30Sternberk1 - 1
1 - 1
Finished
Novy JicinFinished[1-0]
16:30Vsetin0 - 1
0 - 1
Finished
SlavicinFinished[0-0]
16:30Petrovice1 - 4
1 - 4
Finished
KozloviceFinished[1-4]
Msfl
11:15Chrudim (Cze)2 - 0
2 - 0
Finished
BenesovFinished[1-0]
11:15Pisek1 - 0
1 - 0
Finished
Jirny (Cze)Finished[0-0]
11:30Kraluv Dvur (Cze)1 - 0
1 - 0
Finished
Domazlice (Cze)Finished[1-0]
11:30Litomerice3 - 3 (3-5)
3 - 3 (3-5)
Finished
VysehradFinished[1-0]
14:30Cizova1 - 3
1 - 3
Finished
BrozanyFinished[0-1]
16:30Hodonin0 - 0
0 - 0
Finished
LisenFinished[0-0]
16:30Petrkovice0 - 3
0 - 3
Finished
KromerizFinished[0-2]
16:30Uhersky Brod3 - 0
3 - 0
Finished
RymarovFinished[1-0]
16:30Hulin3 - 1
3 - 1
Finished
Hlucin (Cze)Finished[2-0]
16:30Mohelnice2 - 2
2 - 2
Finished
OtrokoviceFinished[1-1]
17:30Usti nad Orlici1 - 1 (5-4)
1 - 1 (5-4)
Finished
Stechovice (Cze)Finished[1-0]
U19 League
11:30Pribram U191 - 1 (6-5)
1 - 1 (6-5)
Finished
Zlin U19Finished[1-1]
12:00Teplice U191 - 0
1 - 0
Finished
Bohemians 1905 U19Finished[0-0]
12:00Mlada Boleslav U190 - 5
0 - 5
Finished
Plzen U19Finished[0-3]
12:00Brno U193 - 1
3 - 1
Finished
Karvina U19Finished[1-1]
13:00Hradec Kralove U194 - 1
4 - 1
Finished
Frydek-Mistek U19Finished[1-1]
14:00Slovacko U191 - 0
1 - 0
Finished
Ceske Budejovice U19Finished[0-0]
14:00Sparta Prague U193 - 2
3 - 2
Finished
Opava U19Finished[2-1]
14:15FK Pardubice U191 - 3
1 - 3
Finished
Sigma Olomouc U19Finished[1-2]
15:00Slavia Prague U191 - 0
1 - 0
Finished
Ostrava U19Finished[0-0]
Synot Liga
18:00Karvina3 - 5
3 - 5
Finished
Sigma OlomoucFinished[1-2]
18:00Brno1 - 2
1 - 2
Finished
LiberecFinished[0-1]
20:00Slovacko0 - 1
0 - 1
Finished
Mlada BoleslavFinished[0-0]