Czech Republic

The results of football matches, 9 september 2017

09 September 2017
calendar
Division 2
18:00Frydek-Mistek0 - 2
0 - 2
Finished
ZizkovFinished[0-2]
19:00Opava (Cze)1 - 0
1 - 0
Finished
FK PardubiceFinished[0-0]
Division A
11:30Brezova5 - 3
5 - 3
Finished
ZCE PlzenFinished[2-2]
11:30Cesky Krumlov1 - 3
1 - 3
Finished
Malse RoudneFinished[1-1]
16:00Marianske Lazne1 - 1 (5-4)
1 - 1 (5-4)
Finished
KlatovyFinished[1-0]
18:00Sobeslav2 - 1
2 - 1
Finished
DoubravkaFinished[0-0]
18:00Dobris3 - 0
3 - 0
Finished
PresticeFinished[3-0]
18:00Horovicko1 - 3
1 - 3
Finished
Aritma PragueFinished[0-2]
Division B
11:15Kladno0 - 2
0 - 2
Finished
SS OstraFinished[0-0]
18:00Novy Bor0 - 2
0 - 2
Finished
NeratoviceFinished[0-1]
18:00Sous3 - 0
3 - 0
Finished
Motorlet PragueFinished[2-0]
18:00Velvary1 - 1 (2-4)
1 - 1 (2-4)
Finished
UvalyFinished[1-0]
18:00Cesky Brod5 - 0
5 - 0
Finished
Tatran RakovnikFinished[2-0]
Division C
11:15Brandys n. Labem3 - 1
3 - 1
Finished
LetohradFinished[2-0]
11:15Mseno2 - 0
2 - 0
Finished
Dvur KraloveFinished[1-0]
18:00Chrastava2 - 3
2 - 3
Finished
Kolin (Cze)Finished[0-1]
18:00Kratonohy1 - 1 (4-2)
1 - 1 (4-2)
Finished
ZivaniceFinished[1-1]
Division D
17:00Slavoj Polna1 - 0
1 - 0
Finished
StraniFinished[1-0]
17:00Breclav0 - 0
0 - 0
Finished
Zdar na SazavouFinished[0-0]
17:00Bzenec4 - 0
4 - 0
Finished
Havlickuv BrodFinished[1-0]
17:00Velka Bites1 - 2
1 - 2
Finished
TasoviceFinished[1-1]
17:00Trebic0 - 4
0 - 4
Finished
RosiceFinished[0-1]
Division E
17:00Dolni Benesov2 - 0
2 - 0
Finished
SternberkFinished[1-0]
17:00Novy Jicin2 - 1
2 - 1
Finished
PetroviceFinished[0-0]
U19 League
11:15Ostrava U194 - 3
4 - 3
Finished
Mlada Boleslav U19Finished[2-2]
11:30Frydek-Mistek U193 - 2
3 - 2
Finished
Opava U19Finished[1-1]
11:30Zlin U191 - 0
1 - 0
Finished
Teplice U19Finished[1-0]
12:00Bohemians 1905 U192 - 1
2 - 1
Finished
FK Pardubice U19Finished[1-1]
12:00Pribram U190 - 2
0 - 2
Finished
Sparta Prague U19Finished[0-1]
13:00Ceske Budejovice U190 - 3
0 - 3
Finished
Brno U19Finished[0-1]
14:00Karvina U193 - 1
3 - 1
Finished
Hradec Kralove U19Finished[2-1]
14:00Sigma Olomouc U194 - 0
4 - 0
Finished
Slavia Prague U19Finished[2-0]
15:30Plzen U191 - 1
1 - 1
Finished
Slovacko U19Finished[1-0]
Msfl
11:15Vltavin1 - 2
1 - 2
Finished
Chrudim (Cze)Finished[0-2]
11:15Vysehrad4 - 1
4 - 1
Finished
PrevysovFinished[3-1]
11:30Otrokovice1 - 3
1 - 3
Finished
Uhersky BrodFinished[1-3]
11:30Benesov0 - 0 (4-5)
0 - 0 (4-5)
Finished
LitomericeFinished[0-0]
11:30Kraluv Dvur (Cze)3 - 0
3 - 0
Finished
Usti nad OrliciFinished[2-0]
15:30HFK Olomouc (Cze)1 - 2
1 - 2
Finished
HodoninFinished[1-2]
17:00Lisen2 - 1
2 - 1
Finished
PetrkoviceFinished[1-0]
17:00Prostejov (Cze)0 - 0
0 - 0
Finished
MohelniceFinished[0-0]
17:00Rymarov2 - 2
2 - 2
Finished
HulinFinished[2-0]
17:00Hlucin (Cze)1 - 1
1 - 1
Finished
UnicovFinished[0-0]
18:00Dobrovice1 - 2
1 - 2
Finished
PisekFinished[0-2]
18:00Domazlice (Cze)5 - 1
5 - 1
Finished
ZapyFinished[1-0]
Synot Liga
17:00Liberec0 - 3
0 - 3
Finished
PlzenFinished[0-2]
18:00Bohemians 19051 - 0
1 - 0
Finished
SlovackoFinished[0-0]
18:00Zlin2 - 0
2 - 0
Finished
TepliceFinished[1-0]
18:00Ostrava2 - 2
2 - 2
Finished
JablonecFinished[0-1]
19:00Sigma Olomouc1 - 1
1 - 1
Finished
Slavia PragueFinished[1-1]