21 january 2018, football scores

21 January 2018
calendar
FIFA
Club Friendly
02:00Legia0 - 2
0 - 2
Finished
Atl. NacionalFinished[0-2]
04:30Colo Colo0 - 1
0 - 1
Finished
U. CatolicaFinished[0-0]
12:00Stechovice (Cze)2 - 5
2 - 5
Finished
Slavia Prague U21Finished[0-1]
12:00Bangkok Glass0 - 1
0 - 1
Finished
Thai Honda FCFinished[0-0]
12:30Sparta Prague U210 - 0
0 - 0
Canceled
Bohemians 1905 U21Canceled
13:00Zapresic3 - 3
3 - 3
Finished
BelupoFinished[2-1]
13:00Schalke U193 - 2
3 - 2
Finished
Wolfsburg U19Finished[2-2]
13:30Chonburi2 - 1
2 - 1
Finished
Siam NavyFinished[0-0]
15:00Vysehrad1 - 1
1 - 1
Finished
ZizkovFinished[0-0]
15:00Surdulica1 - 0
1 - 0
Finished
Din. VranjeFinished[1-0]
15:00Hertha Berlin II1 - 1
1 - 1
Finished
LichtenbergFinished[1-0]
15:15AC Oulu1 - 1
1 - 1
Finished
OLS OuluFinished[0-1]
15:15Brabrand3 - 1
3 - 1
Finished
Kolding IF (Den)Finished[0-0]
16:00Bahon0 - 0
0 - 0
Finished
FC Novy ZivotFinished[0-0]
16:00Eintracht Trier0 - 3
0 - 3
Finished
ElversbergFinished[0-2]
16:00Rudar1 - 1
1 - 1
Finished
IlirijaFinished[0-1]
16:00Garching0 - 3
0 - 3
Finished
TSV 1860 RosenheimFinished[0-2]
16:00Sebis0 - 4
0 - 4
Finished
Poli TimisoaraFinished[0-2]
17:00Terek Grozni3 - 1
3 - 1
Finished
Slavia SofiaFinished[2-0]
17:00Homberg1 - 2
1 - 2
Finished
OberhausenFinished[1-2]
17:00Lechia Gdansk0 - 1
0 - 1
Finished
CS U CraiovaFinished[0-1]
18:00Valerenga0 - 0
0 - 0
Finished
CSKAFinished[0-0]
18:00Levski3 - 0
3 - 0
Finished
AC WolfsbergerFinished[0-0]
18:00Hearts of Oak1 - 2
1 - 2
Finished
DragonsFinished[1-1]
22:00Viikingit2 - 0
2 - 0
Finished
KiffenFinished[0-0]
22:00Aurora5 - 1
5 - 1
Finished
Real PotosiFinished[2-0]
England
Premier League
19:00Southampton1 - 1
1 - 1
Finished
TottenhamFinished[1-1]
Premier League Cup
16:00Liverpool U234 - 1
4 - 1
Finished
Charlton U23Finished[2-1]
Germany
Bundesliga
17:30Bayern Munich4 - 2
4 - 2
Finished
Werder BremenFinished[1-1]
20:00Schalke 041 - 1
1 - 1
Finished
HannoverFinished[1-0]
3. Liga
16:00Meppen2 - 0
2 - 0
Finished
Preussen MunsterFinished[1-0]
16:00Bremen II0 - 1
0 - 1
Finished
Wurzburger KickersFinished[0-0]
Oberliga Hamburg
16:00TSV Buchholz 080 - 0
0 - 0
Postponed
RugenbergenPostponed
Spain
Primera Division
14:00Alaves2 - 2
2 - 2
Finished
LeganesFinished[0-0]
18:15Real Madrid7 - 1
7 - 1
Finished
Dep. La CorunaFinished[2-1]
20:30Real Sociedad1 - 2
1 - 2
Finished
Celta VigoFinished[1-1]
22:45Betis0 - 5
0 - 5
Finished
BarcelonaFinished[0-0]
Segunda Division
14:00Alcorcon1 - 0
1 - 0
Finished
CadizFinished[1-0]
18:00Osasuna2 - 1
2 - 1
Finished
LeonesaFinished[1-0]
20:00Gimnastic1 - 2
1 - 2
Finished
Reus DeportiuFinished[0-1]
20:00Numancia0 - 0
0 - 0
Finished
Rayo VallecanoFinished[0-0]
22:00Tenerife1 - 3
1 - 3
Finished
Barcelona BFinished[0-3]
Segunda Division B - Group 1
14:00Dep. La Coruna B1 - 1
1 - 1
Finished
FerrolFinished[0-1]
14:00Atl. Madrid B2 - 1
2 - 1
Finished
Valladolid BFinished[0-1]
14:00Union Adarve1 - 0
1 - 0
Finished
Celta Vigo BFinished[0-0]
18:30Navalcarnero1 - 0
1 - 0
Finished
FuenlabradaFinished[0-0]
18:45Coruxo FC1 - 2
1 - 2
Finished
Rayo MajadahondaFinished[0-1]
19:00Guijuelo2 - 1
2 - 1
Finished
ToledoFinished[2-1]
19:00Talavera CF2 - 1
2 - 1
Finished
San Sebastian ReyesFinished[1-1]
19:00Pontevedra2 - 0
2 - 0
Finished
CercedaFinished[1-0]
19:00G. Segoviana (Esp)1 - 2
1 - 2
Finished
Rapido de BouzasFinished[1-1]
20:00Ponferradina3 - 2
3 - 2
Finished
Real Madrid BFinished[1-1]
Segunda Division B - Group 2
13:30Osasuna B0 - 1
0 - 1
Finished
BurgosFinished[0-0]
14:00Tudelano1 - 1
1 - 1
Finished
AmorebietaFinished[1-1]
14:00Lealtad2 - 1
2 - 1
Finished
DeporFinished[0-0]
19:00Mirandes0 - 1
0 - 1
Finished
SantanderFinished[0-1]
19:00UD Logrones1 - 1
1 - 1
Finished
BarakaldoFinished[1-0]
Segunda Division B - Group 3
14:00Ebro0 - 0
0 - 0
Finished
LlagosteraFinished[0-0]
14:00Formentera0 - 1
0 - 1
Finished
SaguntinoFinished[0-1]
14:00Valencia B1 - 1
1 - 1
Finished
Pena DeportinaFinished[0-0]
14:00Mallorca3 - 2
3 - 2
Finished
BalearesFinished[0-1]
14:00Villarreal B5 - 0
5 - 0
Finished
OntinyentFinished[3-0]
18:30Olot2 - 0
2 - 0
Finished
BadalonaFinished[1-0]
19:00Lleida1 - 1
1 - 1
Finished
PeraladaFinished[0-0]
19:00Elche5 - 1
5 - 1
Finished
Zaragoza BFinished[2-0]
19:00Sabadell1 - 1
1 - 1
Finished
HerculesFinished[0-0]
20:00Cornella0 - 1
0 - 1
Finished
AlcoyanoFinished[0-0]
Segunda Division B - Group 4
14:00Linense2 - 0
2 - 0
Finished
Lorca Deportiva (Esp)Finished[2-0]
14:00Marbella1 - 1
1 - 1
Finished
CF ExtremaduraFinished[0-1]
14:00Melilla2 - 0
2 - 0
Finished
CartagenaFinished[2-0]
14:00UCAM Murcia (Esp)0 - 1
0 - 1
Finished
JumillaFinished[0-1]
14:00Villanovense0 - 0
0 - 0
Finished
Las Palmas BFinished[0-0]
18:00Cordoba B0 - 3
0 - 3
Finished
San FernandoFinished[0-2]
19:00Ecija2 - 1
2 - 1
Finished
Betis BFinished[1-1]
19:00Ejido0 - 2
0 - 2
Finished
MurciaFinished[0-0]
19:00Merida AD0 - 2
0 - 2
Finished
Granada CF BFinished[0-1]
19:00Recreativo Huelva2 - 0
2 - 0
Finished
CD BadajozFinished[1-0]
Italy
Serie A
14:30Atalanta0 - 1
0 - 1
Finished
NapoliFinished[0-0]
17:00Bologna3 - 0
3 - 0
Finished
BeneventoFinished[1-0]
17:00Lazio5 - 1
5 - 1
Finished
ChievoFinished[2-1]
17:00Sampdoria3 - 1
3 - 1
Finished
FiorentinaFinished[1-0]
17:00Sassuolo1 - 1
1 - 1
Finished
TorinoFinished[0-1]
17:00Udinese1 - 1
1 - 1
Finished
SpalFinished[1-0]
17:00Verona0 - 3
0 - 3
Finished
CrotoneFinished[0-1]
20:00Cagliari1 - 2
1 - 2
Finished
AC MilanFinished[1-2]
22:45Inter1 - 1
1 - 1
Finished
AS RomaFinished[0-1]
Serie B
17:00Brescia2 - 3
2 - 3
Finished
AvellinoFinished[2-1]
Serie D - Group C
16:30Adriese1 - 1
1 - 1
Finished
TamaiFinished[0-1]
16:30Ambrosiana0 - 1
0 - 1
Finished
EsteFinished
16:30Cjarlins Muzane2 - 3
2 - 3
Finished
CampodarsegoFinished[1-1]
16:30Clodiense2 - 1
2 - 1
Finished
FeltreFinished[0-0]
16:30Belluno0 - 0
0 - 0
Finished
LiventinaFinished[0-0]
16:30Abano2 - 1
2 - 1
Finished
Calvi NoaleFinished[1-0]
16:30Virtus Verona (Ita)3 - 1
3 - 1
Finished
ArzignanoChiampoFinished
16:30Montebelluna1 - 2
1 - 2
Finished
MantovaFinished
16:30Legnago Salus1 - 1
1 - 1
Finished
Porto TolleFinished[1-0]
Serie D - Group F
16:30Sangiustese1 - 0
1 - 0
Finished
RecanateseFinished
16:30Fabriano Cerreto0 - 3
0 - 3
Finished
CampobassoFinished[0-1]
16:30Vis Pesaro0 - 2
0 - 2
Finished
San MarinoFinished[0-1]
16:30Jesina0 - 3
0 - 3
Finished
MatelicaFinished[0-1]
16:30Monticelli0 - 0
0 - 0
Finished
AvezzanoFinished[0-0]
16:30Agnonese0 - 1
0 - 1
Finished
CastelfidardoFinished[0-1]
16:30Nerostellati Pratola1 - 3
1 - 3
Finished
L AquilaFinished[0-2]
17:00Vastese3 - 1
3 - 1
Finished
ASD Pineto CalcioFinished
Serie D - Group G
16:30Lupa Roma2 - 2
2 - 2
Finished
AnziolavinioFinished[0-1]
16:30San Teodoro1 - 1
1 - 1
Finished
Monterosi FCFinished[1-0]
16:30Albalonga1 - 0
1 - 0
Finished
NuoreseFinished[0-0]
16:30SFF Atletico2 - 2
2 - 2
Finished
Trastevere CalcioFinished[2-1]
16:30Tortoli2 - 3
2 - 3
Finished
Ostia MareFinished[0-2]
16:30Aprilia1 - 0
1 - 0
Finished
Lanusei CalcioFinished[1-0]
Serie D - Group H
16:30Potenza3 - 1
3 - 1
Finished
FC TurrisFinished[1-0]
16:30Sarnese2 - 3
2 - 3
Finished
TarantoFinished[0-1]
16:30San Severo2 - 3
2 - 3
Finished
NardoFinished[0-1]
16:30Aversa1 - 3
1 - 3
Finished
CaveseFinished
16:30Nerostellati Frattese0 - 2
0 - 2
Finished
PicernoFinished[0-1]
16:30Altamura2 - 0
2 - 0
Finished
ManfredoniaFinished
16:30Francavilla1 - 1
1 - 1
Finished
GravinaFinished[1-0]
16:30Pomigliano3 - 0
3 - 0
Finished
Fulgor MolfettaFinished[2-0]
18:00Audace Cerignola0 - 1
0 - 1
Finished
GragnanoFinished[0-1]
Serie D - Group I
16:30Ebolitana1 - 1
1 - 1
Finished
Isola Capo RizzutoFinished[0-1]
16:30Igea Virtus0 - 0
0 - 0
Finished
NocerinaFinished[0-0]
16:30Palazzolo0 - 1
0 - 1
Finished
SancataldeseFinished[0-1]
16:30Roccella1 - 0
1 - 0
Finished
AS AcirealeFinished[0-0]
16:30Troina0 - 1
0 - 1
Finished
Gelbison CilentoFinished[0-0]
16:30Messina3 - 0
3 - 0
Finished
CittanoveseFinished[1-0]
16:30US Palmese2 - 1
2 - 1
Finished
PacecoFinished
16:30Vibonese1 - 0
1 - 0
Finished
GelaFinished[0-0]
17:30Vesuvio Ercolanese1 - 0
1 - 0
Finished
Portici 1906Finished[0-0]
Serie D - Group E
16:30Valdinievole Montecatini0 - 1
0 - 1
Finished
Seravezza PozziFinished[0-0]
16:30Real Forte Querceta2 - 1
2 - 1
Finished
LavagneseFinished[0-0]
16:30Albissola1 - 1
1 - 1
Finished
LigornaFinished[0-1]
16:30Viareggio3 - 1
3 - 1
Finished
San DonatoFinished[1-1]
16:30Rignanese2 - 1
2 - 1
Finished
PonsaccoFinished[0-1]
16:30Massese0 - 2
0 - 2
Finished
SavonaFinished[0-1]
16:30Argentina1 - 1
1 - 1
Finished
FinaleFinished[0-0]
16:30Sestri Levante1 - 1
1 - 1
Finished
Ghivizzano BorgoFinished[0-1]
16:30Scandicci1 - 3
1 - 3
Finished
Unione SanremoFinished[0-2]
Serie D - Group B
16:30Caravaggio1 - 0
1 - 0
Finished
Ciliverghe MazzanoFinished[0-0]
16:30Crema0 - 0
0 - 0
Finished
Calcio RomaneseFinished[0-0]
16:30Ciserano1 - 1
1 - 1
Finished
TrentoFinished[1-0]
16:30Pro Patria1 - 0
1 - 0
Finished
GrumelleseFinished[0-0]
16:30Scanzorosciate1 - 3
1 - 3
Finished
PergoletteseFinished[0-1]
16:30Virtus Bergamo Alzano Seriate2 - 0
2 - 0
Finished
Darfo BoarioFinished[0-0]
16:30Pontisola3 - 2
3 - 2
Finished
LeccoFinished[2-1]
16:30Dro0 - 1
0 - 1
Finished
RezzatoFinished[0-1]
16:30Lumezzane (Ita)0 - 0
0 - 0
Finished
Levico TermeFinished[0-0]
Serie D - Group A
16:30Bra1 - 0
1 - 0
Finished
BorgosesiaFinished[1-0]
16:30Casa0 - 1
0 - 1
Finished
BorgaroFinished[0-0]
16:30Gozzano2 - 0
2 - 0
Finished
SeregnoFinished[1-0]
16:30Inveruno0 - 3
0 - 3
Finished
ChieriFinished[0-0]
16:30Olginatese1 - 1
1 - 1
Finished
PaviaFinished[0-1]
16:30OltrepoVoghera2 - 2
2 - 2
Finished
CastellazzoFinished[1-0]
16:30Pro Sesto0 - 0
0 - 0
Finished
VareseFinished[0-0]
16:30Varesina0 - 1
0 - 1
Finished
ArconateseFinished[0-1]
16:30Como1 - 0
1 - 0
Finished
DerthonaFinished[0-0]
16:30Folgore Caratese1 - 1
1 - 1
Finished
CaronneseFinished[0-0]
Serie D - Group D
16:30Colligiana0 - 2
0 - 2
Finished
LentigioneFinished[0-2]
16:30Correggese1 - 0
1 - 0
Finished
CastelvetroFinished[0-0]
16:30Fiorenzuola1 - 1
1 - 1
Finished
TuttocuoioFinished[0-1]
16:30Imolese (Ita)3 - 1
3 - 1
Finished
Vigor CarpanetoFinished[2-0]
16:30Mezzolara0 - 1
0 - 1
Finished
SammaureseFinished[0-0]
16:30Montevarchi Calcio1 - 2
1 - 2
Finished
ForliFinished[1-0]
16:30Rimini1 - 0
1 - 0
Finished
PianeseFinished[0-0]
16:30Romagna Centro3 - 0
3 - 0
Finished
SangiovanneseFinished[2-0]
16:30Trestina0 - 0
0 - 0
Finished
VillabiagioFinished[0-0]
17:00Sansepolcro0 - 0
0 - 0
Finished
Sasso MarconiFinished[0-0]
Primavera 2
16:30Avellino U194 - 7
4 - 7
Finished
Pescara U19Finished[2-3]
Lega Pro - Group C
16:30Lecce1 - 1
1 - 1
Finished
CataniaFinished[0-1]
16:30Fondi2 - 2
2 - 2
Finished
Virtus FrancavillaFinished[2-1]
16:30Akragas2 - 3
2 - 3
Finished
MonopoliFinished[1-1]
16:30Sicula Leonzio1 - 0
1 - 0
Finished
TrapaniFinished[0-0]
18:30Reggina1 - 0
1 - 0
Finished
PaganeseFinished[0-0]
18:30Juve Stabia1 - 1
1 - 1
Finished
CatanzaroFinished[1-0]
22:30Casertana1 - 2
1 - 2
Finished
AndriaFinished[1-1]
22:30Cosenza2 - 1
2 - 1
Finished
MateraFinished[0-0]
Lega Pro - Group A
16:30Pisa1 - 0
1 - 0
Finished
Monza (Ita)Finished[1-0]
16:30Pistoiese (Ita)1 - 0
1 - 0
Finished
ArezzoFinished[1-0]
16:30Alessandria1 - 0
1 - 0
Finished
Pro Piacenza (Ita)Finished[0-0]
16:30Giana Erminio3 - 1
3 - 1
Finished
PontederaFinished[3-0]
16:30Prato (Ita)2 - 0
2 - 0
Finished
CuneoFinished[1-0]
Lega Pro - Group B
20:30Modena0 - 0
0 - 0
Canceled
ReggianaCanceled
Portugal
Primeira Liga
19:00Aves0 - 2
0 - 2
Finished
FerreiraFinished[0-1]
19:00Feirense1 - 0
1 - 0
Finished
MoreirenseFinished[1-0]
21:00Rio Ave2 - 0
2 - 0
Finished
BoavistaFinished[1-0]
23:15Guimaraes3 - 1
3 - 1
Finished
EstorilFinished[1-1]
Segunda Liga
14:15Real SC3 - 1
3 - 1
Finished
Uniao MadeiraFinished[1-1]
18:00Braga B0 - 3
0 - 3
Finished
AcademicaFinished[0-2]
18:00Covilha1 - 0
1 - 0
Finished
Santa ClaraFinished[1-0]
18:00FC Porto B1 - 1
1 - 1
Finished
AroucaFinished[1-0]
18:00Varzim1 - 1
1 - 1
Finished
LeixoesFinished[0-0]
19:00FC Famalicao1 - 2
1 - 2
Finished
PenafielFinished[0-0]
Campeonato De Portugal
14:00Olhanense2 - 0
2 - 0
Finished
Sporting IdealFinished
18:00AD Oliveirense1 - 1
1 - 1
Finished
VizelaFinished
18:00RD Agueda4 - 0
4 - 0
Finished
MarinhenseFinished
18:00Aguias do Moradal0 - 2
0 - 2
Finished
Ferreira de AvesFinished
18:00Atletico Arcos1 - 1
1 - 1
Finished
SC Mirandela (Por)Finished
18:00Canelas 20102 - 3
2 - 3
Finished
CoimbroesFinished
18:00Casa Pia1 - 0
1 - 0
Finished
OrientalFinished
18:00CDC Montalegre3 - 0
3 - 0
Finished
TorcatenseFinished
18:00Cinfaes4 - 3
4 - 3
Finished
Pedras RubrasFinished
18:00Estrela Vendas Novas1 - 2
1 - 2
Finished
Lusitano VRSAFinished
18:00FC Cesarense2 - 2
2 - 2
Finished
SalgueirosFinished
18:00Freamunde0 - 0
0 - 0
Finished
GondomarFinished[0-0]
18:00Loures3 - 0
3 - 0
Finished
AlcanenenseFinished
18:00Lusitano FCV (Por)2 - 0
2 - 0
Finished
OleirosFinished
18:00Minas de Argozelo2 - 1
2 - 1
Finished
MondinenseFinished
18:00Moura AC (Por)0 - 2
0 - 2
Finished
ArmacenensesFinished
18:00Sertanense2 - 0
2 - 0
Finished
SB Castelo BrancoFinished
18:00Torreense0 - 1
0 - 1
Finished
SacavenenseFinished
18:00Trofense2 - 0
2 - 0
Finished
SousenseFinished
18:00Vilafranquense2 - 1
2 - 1
Finished
GuadalupeFinished
18:00Alianca de Gandra2 - 0
2 - 0
Finished
SC EspinhoFinished
18:00Caldas2 - 1
2 - 1
Finished
SintrenseFinished
18:00Dezembro1 - 1
1 - 1
Finished
CoruchenseFinished
18:00Felgueiras2 - 0
2 - 0
Finished
AD Sanjoanense (Por)Finished
18:00Gafanha2 - 1
2 - 1
Finished
OrnFinished
18:00Leiria6 - 1
6 - 1
Finished
NogueirenseFinished
18:00Merelinense1 - 1
1 - 1
Finished
Sao MartinhoFinished
18:00Moncarapachense1 - 3
1 - 3
Finished
SC FarenseFinished
18:00Pedras Salgadas3 - 0
3 - 0
Finished
VilaverdenseFinished
18:00Pinhalnovense2 - 0
2 - 0
Finished
CastrenseFinished
18:00Anadia0 - 0
0 - 0
Finished
SourenseFinished[0-0]
18:00Camacha3 - 4
3 - 4
Finished
AmaranteFinished
18:00GD Braganca1 - 0
1 - 0
Finished
AroesFinished
18:00Louletano3 - 1
3 - 1
Finished
AlmancilenseFinished
18:00Mafra3 - 1
3 - 1
Finished
ElectricoFinished
18:00Mortagua1 - 0
1 - 0
Finished
Maritimo BFinished
19:00Camara de Lobos0 - 1
0 - 1
Finished
AD FafeFinished
19:00Operario1 - 1
1 - 1
Finished
MontijoFinished
19:00SC Lusitania1 - 0
1 - 0
Finished
Fatima (Por)Finished
19:00SC Praiense4 - 0
4 - 0
Finished
Pero PinheiroFinished
France
Ligue 1
17:00Nice1 - 0
1 - 0
Finished
St EtienneFinished[1-0]
19:00Monaco3 - 1
3 - 1
Finished
MetzFinished[1-0]
23:00Lyon2 - 1
2 - 1
Finished
Paris SGFinished[1-1]
Greece
Super League
16:00PAOK3 - 0
3 - 0
Finished
SmyrnisFinished[2-0]
18:15Giannina2 - 2
2 - 2
Finished
AtromitosFinished[0-0]
18:15Panetolikos1 - 1
1 - 1
Finished
PanioniosFinished[1-0]
18:15Lamia1 - 0
1 - 0
Finished
Asteras TripolisFinished[0-0]
20:30Olympiakos Piraeus3 - 0
3 - 0
Finished
Skoda XanthiFinished[1-0]
Division C
13:00Leonidio1 - 1
1 - 1
Finished
PallixouriakosFinished
14:00Panthiraikos1 - 0
1 - 0
Finished
Diagoras AgiasFinished
16:00Achaiki3 - 1
3 - 1
Finished
ZakynthosFinished
16:00Panamvrakakikos1 - 0
1 - 0
Finished
Tilikratis L.Finished
16:00Didymoteicho0 - 0
0 - 0
Finished
SidirochoriFinished[0-0]
16:00Kavala1 - 0
1 - 0
Finished
Apollon ParalimniouFinished
16:00Kifisias2 - 1
2 - 1
Finished
FostirasFinished
16:00Kilkisiakos3 - 1
3 - 1
Finished
NaousaFinished
16:00Langadas1 - 2
1 - 2
Finished
AlmoposFinished
16:00Philippos Alexandreia1 - 1
1 - 1
Finished
M. Alexandros TrikalaFinished
16:00AO Proodeftiki0 - 0
0 - 0
Finished
DiagorasFinished[0-0]
16:00Achilleas Farsalon0 - 2
0 - 2
Finished
Niki VolosFinished
16:00Doxa Proskiniton2 - 1
2 - 1
Finished
M. Alexandros XiropotamosFinished
16:00Elpis Skoutareos2 - 1
2 - 1
Finished
Aris AvatoFinished
16:00GS Almyros5 - 1
5 - 1
Finished
VelouchiFinished
16:00Iraklis5 - 0
5 - 0
Finished
PierikosFinished
16:00Irodotos2 - 0
2 - 0
Finished
AO IlisiakosFinished
16:00Keratsini1 - 0
1 - 0
Finished
LoutrakiFinished
16:00Orfeas Xanthi2 - 4
2 - 4
Finished
Aetos OrfaniFinished
16:00Panlefkadios2 - 0
2 - 0
Finished
KaragianniaFinished
16:00Pylou Tsiklitiras0 - 2
0 - 2
Finished
Diagoras VrachneikonFinished
16:00Tamyniakos1 - 2
1 - 2
Finished
Ermis KiveriouFinished
16:00Panopoulou2 - 2
2 - 2
Finished
PanarkadikosFinished
16:00Ermis Amyntaio1 - 1
1 - 1
Finished
ThesprotosFinished
16:00Feraios2 - 1
2 - 1
Finished
AmvrysseasFinished
16:00Kalamata0 - 0
0 - 0
Finished
AO PaniliakosFinished[0-0]
16:00AO Kardias1 - 1
1 - 1
Finished
MakedonikosFinished
16:00O. Volos0 - 0
0 - 0
Finished
Asteras IteaFinished[0-0]
16:00PAE Egaleo3 - 1
3 - 1
Finished
Atsalenios FCFinished
16:00Palaiochora1 - 0
1 - 0
Finished
MylopotamosFinished
16:00Triglia R.0 - 0
0 - 0
Finished
Ermionidas-ErmisFinished[0-0]
16:00Asteras Parapotamos0 - 3
0 - 3
Finished
Makedonikos FoufasFinished
16:00Asteras Vlachioti4 - 0
4 - 0
Finished
PAO VardaFinished
16:00Filippiada4 - 0
4 - 0
Finished
KastoriaFinished
16:00Karitsa2 - 1
2 - 1
Finished
Aris PalaiochoriFinished
16:00Sellana0 - 1
0 - 1
Finished
Volos NFCFinished
16:00Aittitos Spata1 - 1
1 - 1
Finished
Thyella D.Finished
16:00Aeek Inka2 - 1
2 - 1
Finished
IerapetraFinished
16:00Aiolikos FC2 - 1
2 - 1
Finished
ChalkisFinished
16:00Thiva F.C.3 - 0
3 - 0
Finished
Opountios MartinouFinished
18:00Rodos1 - 0
1 - 0
Finished
IalysosFinished
Football League
16:00Karditsa2 - 0
2 - 0
Finished
AiginiakosFinished[0-0]
16:00Veria0 - 2
0 - 2
Finished
ErgotelisFinished[0-1]
16:00Panserraikos1 - 1
1 - 1
Finished
TrikalaFinished[1-0]
16:00Dramas2 - 2
2 - 2
Finished
Apollon LarissaFinished[1-1]
16:00Ofi Crete3 - 1
3 - 1
Finished
KalamariaFinished[1-1]
16:00Sparti1 - 0
1 - 0
Finished
KallitheaFinished[1-0]
16:00Panegialios FC0 - 4
0 - 4
Finished
KissamikosFinished[0-2]
16:00Acharnaikos0 - 3
0 - 3
Awarded
Panachaiki (Gre)Awarded
Netherlands
Eredivisie
14:30Sparta Rotterdam2 - 3
2 - 3
Finished
ExcelsiorFinished[2-2]
16:30Ajax2 - 0
2 - 0
Finished
FeyenoordFinished[0-0]
16:30Willem II1 - 1
1 - 1
Finished
GroningenFinished[0-1]
18:45Heracles1 - 2
1 - 2
Finished
PSVFinished[0-1]
Derde Divisie
16:00De Meern1 - 0
1 - 0
Finished
Blauw GeelFinished[0-0]
16:00Rosmalen1 - 1
1 - 1
Finished
DongenFinished[1-0]
16:00USV Hercules2 - 1
2 - 1
Finished
Hsc 21Finished[1-0]
16:00Craeyenhout2 - 2
2 - 2
Finished
Jong De GraafschapFinished[2-0]
16:30Be Quick 18871 - 5
1 - 5
Finished
ADO 20 HeemskerkFinished
16:30EVV1 - 2
1 - 2
Finished
KVV Quick 20Finished[1-0]
16:30UNA1 - 0
1 - 0
Finished
Jong VitesseFinished[0-0]
16:30Oostzaan2 - 2
2 - 2
Finished
JVC '31 CuijkFinished[1-1]
Tweede Divisie
16:30Lienden1 - 0
1 - 0
Finished
De TreffersFinished[0-0]
Australia
W-League
08:30Melbourne City W0 - 0
0 - 0
Finished
Brisbane Roar WFinished[0-0]
National Youth League
09:00Sydney FC U213 - 1
3 - 1
Finished
Central Coast U21Finished[2-0]
A-League
11:00Melbourne City5 - 0
5 - 0
Finished
Adelaide UtdFinished[2-0]
Argentina
Torneos De Verano
04:10San Lorenzo1 - 1 (3-1)
1 - 1 (3-1)
Finished
Gimnasia L.P.Finished[0-0]
Belgium
Second Amateur Division Group Acff
16:30Acren1 - 1
1 - 1
Finished
WaremmeFinished
16:30Hamoir1 - 0
1 - 0
Finished
MeuxFinished
16:30Solieres Sport0 - 0
0 - 0
Postponed
RAA LouvieroisePostponed
16:30Rebecquoise0 - 2
0 - 2
Finished
Entente DurbuyFinished
16:30Walhain3 - 1
3 - 1
Finished
La CalamineFinished
First Amateur Division
16:30Aalst1 - 1
1 - 1
Finished
Heist (Bel)Finished
16:30Chatelet1 - 0
1 - 0
Finished
BerchemFinished
17:00Hamme0 - 3
0 - 3
Finished
Lommel UtdFinished
17:00Knokke4 - 0
4 - 0
Finished
OudenaardeFinished
Second Amateur Division Group Vfv B
16:30Vosselaar2 - 0
2 - 0
Finished
LenaartsFinished
16:30Londerzeel4 - 2
4 - 2
Finished
WesthoekFinished
17:00Bocholt2 - 1
2 - 1
Finished
MontkainoiseFinished
17:00Tienen1 - 1
1 - 1
Finished
Zwarte LeeuwFinished
17:00Wijgmaal1 - 0
1 - 0
Finished
CapellenFinished
17:00SW Harelbeke0 - 4
0 - 4
Finished
PetegemFinished
17:00Pepingen2 - 0
2 - 0
Finished
Sint NiklaasFinished
17:00Ronse2 - 1
2 - 1
Finished
BornemFinished
Jupiler League
16:30FC Antwerp2 - 2
2 - 2
Finished
Club BruggeFinished[2-0]
20:00Genk0 - 1
0 - 1
Finished
AnderlechtFinished[0-1]
22:00Gent (Bel)3 - 0
3 - 0
Finished
LokerenFinished[1-0]
Proximus League
18:00Tubize0 - 1
0 - 1
Finished
LeuvenFinished[0-0]
Brazil
Campeonato Paulista
00:00Sao Paulo0 - 0
0 - 0
Finished
NovorizontinoFinished[0-0]
02:00Ferroviária1 - 1
1 - 1
Finished
ItuanoFinished[0-1]
22:00Botafogo SP0 - 1
0 - 1
Finished
PalmeirasFinished[0-0]
Campeonato Pernambucano - First Stage
00:30Sport Recife2 - 0
2 - 0
Finished
Afogados da IngazeiraFinished[0-0]
22:00Academica Vitoria0 - 0
0 - 0
Finished
SalgueiroFinished[0-0]
22:00America PE2 - 0
2 - 0
Finished
Santa CruzFinished[0-0]
22:00Belo Jardim1 - 1
1 - 1
Finished
Flamengo ArcoverdeFinished[0-1]
22:00Central-PE3 - 0
3 - 0
Finished
NauticoFinished[1-0]
Campeonato Maranhense
01:30Imperatriz2 - 2
2 - 2
Finished
Moto ClubFinished[2-1]
21:45Cordino EC1 - 1
1 - 1
Finished
Santa QuiteriaFinished
21:45Sao Jose MA2 - 2
2 - 2
Finished
MaranhaoFinished
Campeonato Paraense - Second Stage
02:00Paragominas1 - 1
1 - 1
Finished
ArabaFinished[0-0]
22:00Bragantino2 - 1
2 - 1
Finished
Sao Raimundo RRFinished[0-0]
22:00Cameta1 - 1
1 - 1
Finished
ParauapebasFinished
22:00Castanhal2 - 4
2 - 4
Finished
Paysandu PAFinished[0-1]
Campeonato Mineiro
02:30Caldense0 - 0
0 - 0
Finished
CruzeiroFinished[0-0]
21:00Patrocinense2 - 1
2 - 1
Finished
TombenseFinished[0-1]
21:00Villa Nova AC0 - 1
0 - 1
Finished
BoaFinished[0-1]
22:00Atletico-MG3 - 0
3 - 0
Finished
EC DemocrataFinished[3-0]
Campeonato Brasiliense
16:00Sobradinho2 - 1
2 - 1
Finished
FormosaFinished
21:00Brasiliense1 - 2
1 - 2
Finished
Real FCFinished
22:00Gama1 - 2
1 - 2
Finished
BolamenseFinished
Campeonato Carioca - Taca Guanabara
21:30Bangu2 - 2
2 - 2
Finished
Volta RedondaFinished[0-1]
22:00Vasco4 - 2
4 - 2
Finished
Nova IguacuFinished[2-0]
Campeonato Goiano
21:30Ipora1 - 1
1 - 1
Finished
AnapolisFinished[0-1]
22:00Anapolina2 - 0
2 - 0
Finished
ItumbiaraFinished[2-0]
22:00Goias0 - 1
0 - 1
Finished
Vila Nova FCFinished[0-0]
22:00Rio Verde0 - 0
0 - 0
Finished
AparecidenseFinished[0-0]
Copa Verde
21:30Interporto3 - 2
3 - 2
Finished
Princesa SolimoesFinished
23:00Corumbaense3 - 1
3 - 1
Finished
CeilandiaFinished
Campeonato Sergipano - Relegation
21:35Lagarto1 - 2
1 - 2
Finished
ItabaianaFinished[1-1]
21:35Boca Junior1 - 0
1 - 0
Finished
ConfiancaFinished[0-0]
21:35Dorense1 - 0
1 - 0
Finished
Frei PaulistanoFinished[1-0]
21:35Olimpico EC6 - 2
6 - 2
Finished
AmadenseFinished[3-1]
Campeonato Cearense - Relegation Group
22:00Ferroviario2 - 1
2 - 1
Finished
TiradentesFinished[0-1]
22:00Iguatu2 - 1
2 - 1
Finished
CearáFinished[1-1]
Campeonato Piauiense - First Stage
22:00Piaui1 - 1
1 - 1
Finished
AE AltosFinished
22:00Parnahyba3 - 2
3 - 2
Finished
Flamengo PIFinished
Campeonato Paraibano
22:00Botafogo PB1 - 1
1 - 1
Finished
Treze PBFinished[1-1]
22:00Campinense2 - 0
2 - 0
Finished
CSPFinished[1-0]
22:00Desportiva Guarabira1 - 2
1 - 2
Finished
Nacional de PatosFinished[1-1]
23:00Sousa2 - 1
2 - 1
Finished
Cajazeirense de DesportosFinished[1-0]
Campeonato Catarinense
22:00Avai2 - 1
2 - 1
Finished
JoinvilleFinished[0-1]
22:00Chapecoense-SC2 - 0
2 - 0
Finished
Internacional SCFinished[0-0]
22:00Criciuma2 - 0
2 - 0
Finished
ConcordiaFinished[1-0]
22:00Brusque0 - 0
0 - 0
Finished
Hercilio LuzFinished[0-0]
Campeonato Gaucho
22:00Hamburgo0 - 3
0 - 3
Finished
InternacionalFinished[0-1]
23:00Avenida2 - 2
2 - 2
Finished
Sao LuizFinished[0-0]
23:00Juventude3 - 1
3 - 1
Finished
SC Sao PauloFinished[2-1]
Campeonato Sul-Matogrossense
22:00Operario MS0 - 0
0 - 0
Postponed
Comercial MSPostponed
22:00Aguia Negra3 - 0
3 - 0
Finished
URSOFinished
Campeonato Alagoano - First Stage
22:00CRB4 - 0
4 - 0
Finished
Esportivo OlhodaguenseFinished[2-0]
22:00Murici0 - 2
0 - 2
Finished
CoruripeFinished[0-2]
22:00Santa Rita2 - 2
2 - 2
Finished
CSAFinished[0-0]
22:00ASA3 - 0
3 - 0
Finished
Dimensao SaudeFinished[0-0]
Campeonato Baiano - First Stage
22:00Atlantico EC1 - 3
1 - 3
Finished
Vitoria da ConquistaFinished[1-2]
22:00Bahia De Feira1 - 0
1 - 0
Finished
BahiaFinished[1-0]
22:00Jacobina1 - 2
1 - 2
Finished
JequieFinished[0-0]
Campeonato Matogrossense
22:00Cuiabá Esporte1 - 0
1 - 0
Finished
MixtoFinished
22:00Pocone2 - 0
2 - 0
Finished
AraguaiaFinished
23:00Luverdense2 - 2
2 - 2
Finished
Dom BoscoFinished
Campeonato Paranaense - First Stage
22:00Cianorte3 - 3
3 - 3
Finished
Rio Branco SCFinished[1-2]
22:00Coritiba1 - 1
1 - 1
Finished
PrudentopolisFinished[0-1]
22:00Foz do Iguacu2 - 2
2 - 2
Finished
LondrinaFinished[1-2]
Campeonato Potiguar - First Stage
22:00ABC1 - 0
1 - 0
Finished
PotiguarFinished[0-0]
23:00Assu RN1 - 1
1 - 1
Finished
Santa Cruz de NatalFinished[0-1]
Egypt
Premier League
20:00Al Ahly2 - 1
2 - 1
Finished
Misr ElmaqasahFinished[0-1]
Israel
Ligat Ha'al
20:00Maccabi Petach Tikva1 - 1
1 - 1
Finished
NetanyaFinished[0-0]
21:30Maccabi Tel Aviv3 - 1
3 - 1
Finished
AshkelonFinished[1-1]
India
I-League
11:30East Bengal0 - 2
0 - 2
Finished
Mohun BaganFinished[0-2]
Isl
15:00Jamshedpur3 - 2
3 - 2
Finished
Delhi DynamosFinished[1-2]
17:30Kerala Blasters1 - 2
1 - 2
Finished
GoaFinished[1-1]
Cyprus
Division 2
15:30Ethn. Assias1 - 2
1 - 2
Finished
Ayia NapaFinished
First Division
16:00Nea Salamis3 - 0
3 - 0
Finished
PaphosFinished[1-0]
17:00APOEL3 - 1
3 - 1
Finished
AEK LarnacaFinished[1-1]
19:00Aris0 - 1
0 - 1
Finished
Apollon LimassolFinished[0-1]
Turkey
Tff 3. Lig Group 2
12:3024 Erzincanspor1 - 2
1 - 2
Finished
TireFinished[1-0]
13:00Pazarspor1 - 0
1 - 0
Finished
Kayseri ErciyessporFinished[0-0]
13:00Yeni Orduspor1 - 0
1 - 0
Finished
GolcuksporFinished[1-0]
13:30Muglaspor2 - 2
2 - 2
Finished
EroksporFinished[0-1]
13:30Ergene Velimese1 - 3
1 - 3
Finished
Darica GenclerbirligiFinished[0-2]
Tff 2. Lig White Group
13:00Kahramanmarasspor1 - 1
1 - 1
Finished
NazillisporFinished[0-0]
13:00Gumushanespor3 - 1
3 - 1
Finished
F. KaragumrukFinished[1-1]
13:00Sanliurfaspor4 - 1
4 - 1
Finished
Nigde Bld.Finished[2-0]
13:30Zonguldak0 - 0
0 - 0
Finished
AltayFinished[0-0]
13:30Karsiyaka0 - 1
0 - 1
Finished
SakaryasporFinished[0-0]
13:30Hacettepe3 - 1
3 - 1
Finished
FethiyesporFinished[0-0]
13:30Bandirmaspor1 - 1
1 - 1
Finished
SilivrisporFinished[1-0]
Tff 3. Lig Group 3
13:00Elaziz Belediyespor0 - 0
0 - 0
Finished
Bursa NilufersporFinished[0-0]
13:00Cizre Basra2 - 0
2 - 0
Finished
KizilcaboluksporFinished[1-0]
13:00Arsinspor0 - 2
0 - 2
Finished
TekirdagsporFinished[0-0]
13:30Kocaelispor0 - 2
0 - 2
Finished
SultanbeyliFinished[0-2]
13:30Payas Bld.1 - 0
1 - 0
Finished
Ankara AdliyesporFinished[1-0]
13:30Aydinspor1 - 4
1 - 4
Finished
KarakopruFinished[1-2]
13:30Tarsus2 - 2
2 - 2
Finished
Utas UsaksporFinished[2-0]
13:30Corum1 - 3
1 - 3
Finished
TepecikFinished[1-2]
Tff 2. Lig Red Group
13:00Diyarbakir Diski3 - 1
3 - 1
Finished
MersinFinished[2-0]
13:00Sariyer3 - 1
3 - 1
Finished
BodrumsporFinished[2-1]
13:30Inegolspor2 - 1
2 - 1
Finished
TuzlasporFinished[1-1]
13:30Kastamonuspor0 - 1
0 - 1
Finished
HataysporFinished[0-1]
13:30Afjet Afyonspor2 - 0
2 - 0
Finished
TokatsporFinished[0-0]
13:30Keciorengucu3 - 3
3 - 3
Finished
BucasporFinished[2-1]
Ptt 1. Lig
13:00Erzurum BB0 - 0
0 - 0
Finished
AnkaragucuFinished[0-0]
13:00Umraniyespor7 - 0
7 - 0
Finished
GaziantepsporFinished[3-0]
15:30Giresunspor0 - 2
0 - 2
Finished
BolusporFinished[0-0]
15:30Manisaspor0 - 3
0 - 3
Finished
RizesporFinished[0-0]
18:00Altinordu2 - 1
2 - 1
Finished
ElazigsporFinished[1-0]
Tff 3. Lig Group 1
13:30Manisa0 - 0
0 - 0
Finished
YomrasporFinished[0-0]
13:30Kozan0 - 1
0 - 1
Finished
Tekirova Bld.Finished[0-0]
13:30Batman Petrolspor2 - 0
2 - 0
Finished
BayrampasaFinished[1-0]
13:30Erbaaspor0 - 0
0 - 0
Finished
DardanelsporFinished[0-0]
13:30Bayburt3 - 1
3 - 1
Finished
ErzinFinished[0-1]
Super Lig
13:30Konyaspor2 - 2
2 - 2
Finished
TrabzonsporFinished[0-0]
13:30Sivasspor1 - 1
1 - 1
Finished
Akhisar Genclik SporFinished[0-0]
16:00Bursaspor0 - 3
0 - 3
Finished
BasaksehirFinished[0-1]
19:00Antalyaspor1 - 2
1 - 2
Finished
BesiktasFinished[1-1]
Finland
Suomen Cup
18:00SJK4 - 0
4 - 0
Finished
Keski-UusimaaFinished[1-0]
19:00Mariehamn4 - 0
4 - 0
Finished
Honka AkatemiaFinished[2-0]
Scotland
Fa Cup
17:05Hearts1 - 0
1 - 0
Finished
HibernianFinished[0-0]
MYANMAR
National League
12:00Ayeyawady2 - 2
2 - 2
Finished
Southern Myanmar FCFinished
12:00Hantharwady United2 - 1
2 - 1
Finished
MaharFinished
Andorra
Andorra Cup
13:00UE Santa Coloma9 - 0
9 - 0
Finished
La MassanaFinished
16:00Penya1 - 1 (3-1)
1 - 1 (3-1)
Finished
OrdinoFinished
19:00Encamp6 - 3
6 - 3
Finished
CarroiFinished
22:00Inter Club Escaldes2 - 0
2 - 0
Finished
Atletic Club EscaldesFinished
Gabon
Championnat D1
17:30Stade Migoveen0 - 1
0 - 1
Finished
BitamFinished
Guatemala
Liga Nacional - Clausura
05:00Marquense2 - 1
2 - 1
Finished
SanarateFinished[1-0]
05:30Xelaju1 - 2
1 - 2
Finished
Coban ImperialFinished[0-1]
20:00Municipal1 - 1
1 - 1
Finished
ComunicacionesFinished[0-0]
20:00Suchitepequez2 - 3
2 - 3
Finished
PetapaFinished[2-1]
20:30Antigua3 - 1
3 - 1
Finished
SiquinalaFinished[2-0]
23:30Guastatoya3 - 0
3 - 0
Finished
MalacatecoFinished[1-0]
Honduras
Liga Nacional - Clausura
02:00Olimpia1 - 0
1 - 0
Finished
Real SociedadFinished[1-0]
04:00Real Espana1 - 0
1 - 0
Finished
VidaFinished[0-0]
04:15CD Honduras4 - 3
4 - 3
Finished
JuticalpaFinished[4-0]
Hong Kong
Division 1 - Play Offs
09:30Tai Po3 - 2
3 - 2
Finished
Hong Kong SaplingFinished[1-2]
12:30Warriors2 - 0
2 - 0
Finished
Hong Kong RangersFinished[0-0]
Indonesia
President Cup
11:30Sriwijaya3 - 0
3 - 0
Finished
PSM MakassarFinished[1-0]
15:30PSMS Medan2 - 0
2 - 0
Finished
Persib BandungFinished[2-0]
Iraq
Super League
14:30Zakho2 - 1
2 - 1
Finished
Al SimawaFinished[2-1]
Iran
Division 1
13:30Rafsanjan2 - 1
2 - 1
Finished
Fajr SepasiFinished[1-0]
13:30Oxin Alborz1 - 0
1 - 0
Finished
Shahrdari TabrizFinished[0-0]
13:30Saba Qom1 - 2
1 - 2
Finished
Khooneh Be KhoonehFinished[0-2]
13:30Mes2 - 1
2 - 1
Finished
SorinetFinished[1-0]
13:30Sazi Tabriz0 - 0
0 - 0
Finished
SirjanFinished[0-0]
13:30Mazandaran1 - 0
1 - 0
Finished
Shahrdari ArakFinished[1-0]
13:30Bargh3 - 4
3 - 4
Finished
Shahrdari MahshahrFinished[2-1]
13:30Baderan Tehran1 - 1
1 - 1
Finished
MalavanFinished[0-0]
Iceland
Reykjavik Cup
21:15IR Reykjavík2 - 2
2 - 2
Finished
FramFinished[0-1]
23:15Fjolnir2 - 2
2 - 2
Finished
FylkirFinished[2-0]
LEBANON
Premier League
17:00Safa (Leb)2 - 1
2 - 1
Finished
RacingFinished
17:00Tripoli1 - 2
1 - 2
Finished
Nejmeh SC (Leb)Finished
Malta
Fa Trophy
16:00Hibernians (Mlt)3 - 0
3 - 0
Finished
XewkijaFinished[2-0]
18:00Pieta Hotspurs0 - 1
0 - 1
Finished
Valletta (Mlt)Finished[0-1]
Mexico
Liga De Ascenso - Clausura
02:00Zacatepec1 - 0
1 - 0
Finished
Cimarrones de SonoraFinished[1-0]
04:00Cafetaleros de Tapachula0 - 0
0 - 0
Finished
MurcielagosFinished[0-0]
04:00Celaya2 - 1
2 - 1
Finished
AtlanteFinished[2-1]
06:00Dorados de Sinaloa0 - 1
0 - 1
Finished
VenadosFinished[0-1]
Primera Division - Clausura
02:00Cruz Azul0 - 0
0 - 0
Finished
Club LeonFinished[0-0]
02:00Querétaro0 - 0
0 - 0
Finished
U.A.N.L.- TigresFinished[0-0]
04:00Monterrey0 - 0
0 - 0
Finished
Club TijuanaFinished[0-0]
04:06Pachuca3 - 1
3 - 1
Finished
Lobos BUAPFinished[3-0]
06:00Necaxa1 - 3
1 - 3
Finished
GuadalajaraFinished[1-1]
21:00U.N.A.M.- Pumas0 - 0
0 - 0
Finished
Club AmericaFinished[0-0]
Morocco
Botola
15:00Berkane0 - 0
0 - 0
Postponed
Hassania AgadirPostponed
15:00Moghreb Tétouan0 - 0
0 - 0
Postponed
Chabab Atlas KhenifraPostponed
15:00Olympique Khouribga0 - 0
0 - 0
Postponed
Kawkab MarrakechPostponed
15:00RAC Casablanca0 - 0
0 - 0
Postponed
IR TangerPostponed
15:00Wydad Casablanca0 - 0
0 - 0
Postponed
Rapide Oued ZemPostponed
15:00Far Rabat0 - 0
0 - 0
Postponed
Raja CasablancaPostponed
15:00Difaâ El Jadidi0 - 0
0 - 0
Postponed
FUS RabatPostponed
15:00Hoceima0 - 0
0 - 0
Postponed
Olympique de SafiPostponed
NIGERIA
Npfl
18:00Heartland0 - 1
0 - 1
Finished
EnuguFinished[0-1]
18:00Katsina United FC2 - 0
2 - 0
Finished
Enyimba (Nig)Finished[1-0]
18:00Akwa2 - 0
2 - 0
Finished
Yobe StarsFinished[2-0]
18:00Nasarawa (Nig)2 - 0
2 - 0
Finished
Sunshine StarsFinished[1-0]
18:00Warri (Nig)1 - 0
1 - 0
Finished
PlateauFinished[1-0]
18:00El Kanemi3 - 1
3 - 1
Finished
MFM FCFinished[0-0]
18:00Ifeanyi Ubah2 - 0
2 - 0
Finished
KwaraFinished[1-0]
18:00Lobi1 - 0
1 - 0
Finished
Go RoundFinished[1-0]
18:00Rivers United FC2 - 1
2 - 1
Finished
Kano PillarsFinished[1-1]
18:00Wikki1 - 0
1 - 0
Finished
Niger TornadoesFinished[0-0]
NICARAGUA
Primera Division - Clausura
03:00Real Madriz2 - 1
2 - 1
Finished
UNAN-ManaguaFinished[0-0]
05:00Esteli1 - 0
1 - 0
Finished
FerrettiFinished[0-0]
New Zealand
Football Championship
04:00Canterbury0 - 2
0 - 2
Finished
AucklandFinished[0-2]
04:00Hamilton3 - 5
3 - 5
Finished
Eastern SuburbsFinished[0-2]
04:00Southern United2 - 4
2 - 4
Finished
Tasman UnitedFinished[1-2]
04:00Waitakere United2 - 3
2 - 3
Finished
Wellington Phoenix ResFinished[2-1]
06:35Team Wellington2 - 1
2 - 1
Finished
Hawke's BayFinished[0-0]
Uae
Uae League
16:10Al Ain6 - 2
6 - 2
Finished
HattaFinished[3-2]
18:45Al Ahli Dubai1 - 2
1 - 2
Finished
AjmanFinished[0-2]
Panama
Bangabandhu Gold Cup
00:00Atl. Veraguense0 - 2
0 - 2
Finished
Alianza FCFinished[0-1]
02:00Plaza Amador0 - 0
0 - 0
Finished
TauroFinished[0-0]
03:00Independiente1 - 0
1 - 0
Finished
Santa GemaFinished[0-0]
03:00Miguelito1 - 2
1 - 2
Finished
Arabe UnidoFinished[0-2]
El Salvador
Primera Division - Clausura
00:00Pasaquina1 - 1
1 - 1
Finished
FASFinished[1-1]
04:00Metapan0 - 1
0 - 1
Finished
Alianza FCFinished[0-0]
04:00Sonsonate1 - 1
1 - 1
Finished
DragonFinished[1-1]
SAN MARINO
Campionato Sammarinese
17:00Faetano1 - 0
1 - 0
Finished
FiorentinoFinished
17:00Folgore1 - 0
1 - 0
Finished
Tre PenneFinished[0-0]
17:00Virtus2 - 2
2 - 2
Finished
PennarossaFinished
Tunisia
Ligue Professionnelle 1
15:00Ben Guerdane2 - 2
2 - 2
Finished
Esperance Tunis (Tun)Finished[1-2]
16:00Africain4 - 1
4 - 1
Finished
MonastirFinished[0-1]
16:00Gabes0 - 2
0 - 2
Finished
Étoile Sahel (Tun)Finished[0-1]
16:00Metlaoui0 - 0
0 - 0
Finished
JS KairouanFinished[0-0]
16:00CO Medenine0 - 3
0 - 3
Finished
Stade GabèsienFinished[0-1]
17:00Sfaxien4 - 1
4 - 1
Finished
Stade TunisienFinished[3-0]
South Africa
Multichoice Diski
11:00Golden Arrows U210 - 1
0 - 1
Finished
Platinum Stars U21Finished[0-0]
11:00Bidvest Wits U211 - 2
1 - 2
Finished
Orlando Pirates U21Finished
13:00Mamelodi Sundowns U211 - 2
1 - 2
Finished
Polokwane U21Finished
21:00Free State Stars U213 - 1
3 - 1
Finished
Chippa Utd. U21Finished
Premier League
16:30Baroka1 - 2
1 - 2
Finished
Kaizer ChiefsFinished[1-0]
16:30Chippa Utd.0 - 0
0 - 0
Finished
Golden ArrowsFinished[0-0]
First Division
16:30Ubuntu Cape Town0 - 3
0 - 3
Finished
HighlandsFinished[0-1]
JAMAICA
Premier League
23:00Humble Lions1 - 1
1 - 1
Finished
Boys' TownFinished[0-1]
23:00Montego Bay0 - 0
0 - 0
Postponed
Harbour ViewPostponed
23:00Sandals SC0 - 5
0 - 5
Finished
Arnett GardensFinished[0-1]
23:00Tivoli1 - 2
1 - 2
Finished
RenoFinished[1-0]
bermuda
Premier League
22:00Boulevard Blazers2 - 2
2 - 2
Finished
SomersetFinished
22:00Dandy Town Hornets3 - 0
3 - 0
Finished
PHC ZebrasFinished
22:00Devonshire Cougars3 - 1
3 - 1
Finished
YMSCFinished
botswana
Premier League
17:00BDF XI1 - 1
1 - 1
Finished
Extension GunnersFinished[0-1]
17:30Police XI1 - 2
1 - 2
Finished
MiscellaneousFinished[0-2]
17:30Sharps Shooting Stars1 - 1
1 - 1
Finished
Black ForestFinished[0-1]
mauritius
Mauritian League
17:30Bolton City0 - 0
0 - 0
Postponed
PamplemoussesPostponed
17:30Cercle De Joachim (Mau)0 - 0
0 - 0
Postponed
SavannePostponed
17:30Chebel Citizens0 - 0
0 - 0
Postponed
La Cure SylvesterPostponed
17:30Entente Boulet Rouge-Riche Mare Rovers SC0 - 0
0 - 0
Postponed
Petite RivièrePostponed
tanzania
Ligi Kuu Bara
16:00Mwadui1 - 1
1 - 1
Finished
NdandaFinished[0-1]
16:00Ruvu Shooting0 - 1
0 - 1
Finished
Young AfricansFinished
16:00Tanzania Prisons0 - 2
0 - 2
Finished
AzzamFinished[0-1]
Australia and oceania
Ofc Champions League - Preliminary
02:00Tupapa1 - 0
1 - 0
Finished
SoagaFinished[0-0]
05:00Veitongo2 - 1
2 - 1
Finished
PagoFinished[1-1]
Africa
African Nations Championship - Qualification
22:00Mauritania0 - 1
0 - 1
Finished
GuineaFinished[0-1]
22:00Sudan0 - 0
0 - 0
Finished
MoroccoFinished[0-0]
Costa Rica
Primera Division - Torneo De Verano
05:00Herediano1 - 0
1 - 0
Finished
SaprissaFinished[1-0]
Senegal
Ligue 1
19:00ASC Diaraf2 - 0
2 - 0
Finished
GuediawayeFinished
20:00Linguere1 - 1
1 - 1
Finished
CasaFinished
21:00Mbour3 - 0
3 - 0
Finished
SonacosFinished
21:00Niary Tally2 - 2
2 - 2
Finished
ASEC NdiambourFinished
Togo
Tipico Bundesliga
16:00Agaza1 - 1
1 - 1
Finished
Dynamic TogolaisFinished
16:00Anges de Notse0 - 2
0 - 2
Finished
AS Togo-Port (Tog)Finished
16:00Espoir0 - 0
0 - 0
Finished
MaranathaFinished[0-0]
16:00Gomido1 - 0
1 - 0
Finished
SemassiFinished
16:00Kara1 - 0
1 - 0
Finished
FoadanFinished
16:00Koroki Metete1 - 0
1 - 0
Finished
KaraFinished
16:00Asante Kotoko (Gha)1 - 2
1 - 2
Finished
Gbikinti BassarFinished
16:00Unisport0 - 2
0 - 2
Finished
OTRFinished